niedziela, 22 maja 2016

Obrazki belldeco

 Prace remontowe niestety stanęły w miejscu, z dwóch powodów - po pierwsze ruszyło ogrodowe, coroczne szaleństwo, po drugie niebawem wakacje, więc trzeba oszczędzać, a remont nie zając, nie ucieknie. 
 Obrazki to od dawna wyczekiwany zakup, niestety z racji tego, że tanie nie były uzbieranie takiej sumy trwało prawie pół roku. Dlaczego tak długo? Bo najzwyczajniej nie potrafię oszczędzać...tak to już ze mną jest, ciągle pojawiają się nowe, nazwijmy to bodźce. Na chwilę obecną cel został osiągnięty, skarbonka pusta, jak i ściana w przedpokoju, która aż się prosi o jakiś przystrojnik, ale o tym (mam nadzieję) już za pół roku :)
3 komentarze:

 1. :) Witaj :) Tak jak Ty uwielbiam dekoracje belldeco :)obrazy kapitalne :)śliczną masz kuchnię :) pozdrawiam :)Lidka

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten obraz jest bajeczny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, jestem zachwycona Twoim blogiem naprawdę!! Uwielbiam go oglądać! Jest niepowtarzalny a odwiedzam naprawdę sporo blogów teraz bo jestem w trakcie remontu i zmian na mojej działce.
  I właśnie chciałabym abyś w tej tematyce mi pomogła, mimo, że zajmujesz nieco innym rzeczami ale widzę, jak wielkie wyczucie stylu masz. Chciałabym nietypową działkę właśnie pełną różnego rodzaju nazwę to " figurek" itd.
  Pierwsza kwestią, którą muszę wybrać jest altanka, nie mogę się zdecydować na żadną sama więc chciałabym abyś Ty doradziła mi która będzie najładniejsza na stronie spodobało mi się kilka https://www.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/domki-altany-i-wiaty/domki-ogrodowe-i-narzedziowe,a1914.html Co sądzisz, który jest najlepszy? Pozdrawiam i naprawdę liczę na Twoją pomoc.

  OdpowiedzUsuń