niedziela, 11 grudnia 2016

DIY choineczki na patyku

Dzień dobry bardzo! A już zdecydowanie owocny. 
 Spore opóźnienie mamy w tym roku, przygotowania do świąt u innych na wysokich obrotach, choinki pojawiły się już nawet w połowie listopada (?!)...a u nas, jeszcze jesień.
Pomysłów jak zawsze mam wiele, już od lipca folder z inspiracjami zaczął się wypełniać, ale wygenerowanie czasu na ich realizację ...eh, życie pracującej, a w weekend studiującej matki.
Owszem, udało mi się coś stworzyć, ale patrząc na plan jaki założyłam jest to zaledwie kropla w morzu, a do świąt tylko dwa tygodnie !?


 Choineczki kosztowały niecałe 10 zł, jest to cena zakupu styropianowych stożków. Pozostałe elementy to trofea z naszych jesiennych spacerów. Czas wykonania (w sumie), to może trzy godziny, u mnie rozłożył się na kilka dni. Pomysł z klejem do styropianu też nie był dobry, ponieważ czas schnięcia był długi wszystkie elementy odpadały, jeden za drugim, co potęgowało tylko moje poirytowanie i niechęć. W rezultacie powstały trzy urocze choineczki eko, a już jutro muszę zebrać się do dalszej pracy, bo czas goni...


8 komentarzy:

 1. Pierwszy raz widzę coś takiego na oczy ;) fajny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecudne choineczki!!! Ja nigdy nie używałam kleju do styropianu gdy robiłam podobne drzewka tylko w kształcie kuli (oblepione modrzewiowymi szyszkami). Najlepszym rozwiązaniem jest "owinięcie" styropianowych części grubszą folią lub taśmą klejącą i mocowanie elementów za pomocą kleju na gorąco :)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne choinki. Pasowałyby na mój kominek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna ekologiczna i tania ozdoba do domu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ to są piękne cudeńka! Sama zrobię takie w święta :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chociaż jest lato,szukam inspiracji bożonarodzeniowych. Ja robię bombki origami, a z tym jest dużo pracy, więc o tej porze zaczynam. Podziwiam zaprezentowane tutaj prace, zwłaszcza te z kasztanów i żołędzi. Jakoś nigdy nie pomyślałam o takim ich wykorzystaniu. Wszystko jest piękne.

  OdpowiedzUsuń
 7. This info is worth everyone's attention. How can I find out more?

  OdpowiedzUsuń