niedziela, 22 lutego 2015

Rower na salonach

 No i masz, kolejny nieplanowany zakup, nowe coś na kształt starego bicykla. Przyznam, że od dawna marzyłam o rowerze w salonie, takim wiekowym. Podobny, zapewne stuletni, znalazłam w przydomowej graciarni ale...był za duży. Więc, od czasu do czasu wpisywałam w wyszukiwarkę - stary rower, aż trafiłam na to cacko. Cieszy podwójnie, bo nie ukrywam, że jestem psychofanką Belldeco.


Miejsca, oczywiście znaleźć mu nie mogę. Przeniosłam ramy na drugą stronę okna, ale tak do końca, to nie jestem pewna. Nie martwi mnie to, bo wiem, że wszystkie rzeczy zanim znalazły swoje miejsce, wędrowały po całym domu :) Tu, jak mniemam, będzie podobnie.


Zegara, bo taką funkcję też pełni, nie uruchamiam. Po agresji jaką powodował dźwięk tego na przeciwległej ścianie LINK, wolę upajać się błogą ciszą.

7 komentarzy:

 1. Niesamowite jak potrafisz docenić stare rzeczy z duszą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) to, jakoś tak samo.... wychodzi !?

   Usuń
 2. Wygląda świetnie :D sam chciałbym taki element w moim mieszkaniu, może też uda mi się coś znaleźć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z Pani opisu pod zdjęciem zegara-roweru wynika, że gdy chodził jego dźwięk był bardzo głośny dlatego jest wyłączony - czy to prawda?:) Pytam ponieważ chcę kupić taki sam do sypialni i gdyby chodził głośno to niestety musiałabym się nad nim poważnie zastanowić - chyba, że stałby się zegarem-dekoracją;) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. W moim przypadku jest tylko dekoracją, może dlatego, że salon jest miejscem w którym szukam ciszy i spokoju. Sam dźwięk, nie jest głośny czy irytujący dla kogoś kto jest przyzwyczajony do "cykania", mnie doprowadza do szału, bo często czytam książki i nie mogę się skupić...A rower (?) jest rewelacyjny!!! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. W miejscowości w której mieszkam jeden z sąsiadów ma stary zabytkowy rower jako dekorację na podwórku. Nic ciekawego a jednak wygląda dobrze. Dziwi mnie tylko że jeszcze złomiarze nie zainteresowali się tym okazem :)

  OdpowiedzUsuń